panel poczta postgresql mysql
HOME HOSTING SERWEROWNIA ZAŁÓŻ KONTO
O NAS REGULAMIN FAQ

Jak zmienić/odzyskać hasło do poczty em@il.
Zmiany hasła do konta można dokonać z poziomu panelu administracyjnego. W tym celu w zakładce Konta sekcji Poczta email należy odnaleźć nazwę konta a następnie poprzez link zmień hasło wygenerować nowe.
W jaki sposób korzystać ze statystyk odwiedzin.
W celu zalogowania się do statystyk wymagane jest podanie loginu, hasła oraz domeny, której wykresy chcesz obejrzeć. Login oraz hasło jest identyczne jak do panelu administracyjnego. Domeny dla których generowane są wykresy dostepne są w zakładkce Statystyki na Twoim koncie i w takiej postaci należy je podawać. Można również skorzystać z bezpośrednich przekierowań do wykresów dostępnych z poziomu twojego konta.
W jaki sposób korzystać z własnej konfiguracji php.ini
Konfiguracja PHP widoczna jest dzięki funkcji phpinfo(). Nowe wartości dla zmiennych można wprowadzić w pliku php.ini umieszczając go w katalogu głównym serwera FTP np.

register_globals = On

W celu bezpieczeństwa zablokowana została możliwość zmiany opcji: disable_functions, open_basedir.
Pomimo wgrania plików na serwer otrzymuję błąd: "403 Forbidden"
Proszę porównać katalog do którego wgrane zostały pliki z tym, który widnieje w panelu administracyjnym (ścieżki muszą być zgodne). Ponadto wszystkie pliki powinny znajdować się w /htdocs lub jego podkatalogach (nie "/" !). W przypadku zmian w panelu administracyjnym przeładowanie konfiguracji serwera WWW następuje max. w ciągu 30 minut.