panel poczta postgresql mysql
HOME HOSTING SERWEROWNIA ZAŁÓŻ KONTO
O NAS REGULAMIN FAQ

Obsługa domeny umożliwia konfigurację poczty email w jej obrębie. Poprzez panel administracyjny z łatwością dostosujemy do własnych potrzeb aliasy pocztowe a także przypiszemy do nich utworzone konta. Każdej skrzynce możemy przypisać pojemność, dzięki czemu oddzielimy przestrzeń dyskową zarezerwowaną na pocztę od plików i baz danych.
Dostęp możliwy jest za pośrednictwem dowolnego klienta pocztowego a serwery pop3, imap dają swobodę w wyborze i ich konfiguracji. Użytkownicy mogą także korzystać z dostępu do skrzynki za pomocą Webmail'a. Dzięki temu można odczytać wszystkie wiadomości, wszędzie tam gdzie mamy dostęp do internetu. Nasz Webmail umożliwia konfigurację szeregu opcji dodatkowych, takich jak dostosowanie folderów, filtrów wiadomości, konfigurację czarnych i białych list czy zmianę hasła. W przypadku utraty hasła do skrzynki pocztowej możliwa jest jego zmiana w panelu administracyjnym.
Uruchamiając serwery pocztowe kładziemy szczególny nacisk na wydajność i bezpieczeństwo. Konfiguracja w trybie master/backup umożliwia kolejkowanie poczty w przypadku awarii serwera głównego. Tak zaprojektowana infrastruktura daje gwarancję, że żadna z wiadomości nie zostanie utracona.
Każdy email to przede wszystkim:
  • skanowanie pod kątem niepożądanych treści,
  • weryfikacja czarnych i białych list użytkownika,
  • analiza zawartości programem antywirusowym,
  • sprawdzanie poprawności struktury,
  • blokowanie mail'i rozsyłanych przez roboty spamerskie,
  • i wiele innych...
Pomyślne przejście przez proces filtrowania wiadomości skutkuje dostarczeniem jej do skrzynki odbiorczej. Wykorzystanie najnowocześniejszych narzędzi zapewnia szybkość przesyłania oraz gwarancję bezpieczeństwa informacji w niej zawartych.