panel poczta postgresql mysql
HOME HOSTING SERWEROWNIA ZAŁÓŻ KONTO
O NAS REGULAMIN FAQ

Zawartość strony WWW może zostać przesłana na serwery onuse.pl za pośrednictwem protokołu FTP lub technologii WebDAV. Dzięki dedykowanym rozwiązaniom serwerowym można szybko, bezpiecznie i bez ograniczeń przesyłać pliki. Niezależnie od wyboru w trakcie transferu plikom nadawane są indywidualne uprawnienia. Dzięki naszym rozwiązaniom bezpieczeństwo danych stoi na najwyższym poziomie.
FTP
Podstawową metodą przesyłania plików jaką udostępniliśmy w ramach naszych kont jest FTP (File Transfer Protocol). Połączenie z serwerem może zostać nawiązane przy użyciu dowolnego klienta FTP (np. Total Commander) a adres serwera jest indywidualnie przypisywany do każdego konta:
ftp.onuse.pl
FTP jest szeroko wykorzystywanym protokołem do przesyłania plików poprzez sieć TCP/IP, dlatego nasze konta także umożliwiają jego wykorzystanie.
WebDAV
Jako alternatywę dla FTP pliki można przesłać na serwer wykorzystując technologię WebDAV. (Web-based Distributed Authoring and Versioning). WebDAV jest rozszerzeniem protokołu HTTP umożliwiającym zarządzanie i kontrolę wersji plików na serwerze WWW. Połączenie z własnym serwerem można nawiązać za pośrednictwem dowolnej aplikacji klienckiej na adres:
dav.moj-login.onuse.pl (ścieżka /dav)
WebDAV jest często poszukiwaną i jeszcze częściej niedostępną metodą przesyłania plików. Każde nasze konto jest przygotowane do jej wykorzystania.